Koncert Noworoczny "Siemacha na bankiecie u Sanah"

to wyjątkowe wydarzenie charytatywne, dla podopiecznych stowarzyszenia Siemacha, które z ogromna przyjemnością wspieraliśmy. Przepiekny występ Sanah i Polskiej Orkiestry Filmowej oraz 30-to osobowego chóru Silesian Chamber Choir Ad Libitum, dało dzieciom ogrom radości, mnóstwo pozytywnych emocji i uśmiechu. Ten koncert to nie tylko wspaniałe wydarzenie kulturalne, ale również wsparcie rozwoju i edukacji , dlatego przekazaliśmy 26.000 zł Fundacji Demos, by dzieciaki miały jak najlepszy start w zyciu.