Wsparcie domu dziecka SIEMACHY

Odwiedziliśmy podopiecznych z zaprzyjaźnionej placówki opiekuńczo-wychowawczej SIEMACHA Spot 24/7 z Deszczowej.

Było to wyjątkowe spotkanie, podczas którego wręczyliśmy placówce czek o wartości 2500 złotych. Darowizna zostanie przeznaczona na zakup wyprawek szkolnych dla podopiecznych, co pomoże im w nadchodzącym roku szkolnym.

Swoją obecnością zaszczyciła również Sylwia Gołębiewska – twórczyni marki Semilac. Sylwia przekazała zestaw do profesjonalnej stylizacji paznokci jednej z podopiecznych Jessice. Prezent był wyrazem zachęty w dążeniu do realizacji swoich pasji. Jessica wcześniej ukończyła kurs, dzięki któremu zdobyła umiejętności w tej dziedzinie. Teraz pragnie podjąć pracę jako stylistka paznokci.

Jednak to nie wszystko, co wydarzyło się tego dnia! Mieliśmy przyjemność brać udział w grillu, który został w całości przygotowany przez podopiecznych.

To spotkanie było pełne ciepłych emocji, wzruszeń i inspirujących chwil, podczas którego dzieciaki opowiadały nam o swoich życiowych planach i marzeniach. Cieszymy się, że nasze działania, wsparcie oraz zaangażowanie mogą mieć pozytywny wpływ na życie młodych ludzi, pomagając im w rozwijaniu pasji, umiejętności oraz w budowaniu lepszej przyszłości.

Spotkanie w domu dziecka SIEMACHY przy ul. Deszczowej w Krakowie

NAJNOWSZE INICJATYWY