WSPIERAJĄ NAS

Karolina Kowalczyk

Psycholog

Karol Obrębski

Adwokat

Dane z KRS, Statut

FUNDACJA EMBRACE

STATUS PRAWNY: Fundacja

NIP: 6751761056

REGON: 521126982

KRS: 0000950724


STATUT
KRS
Pismo Informacyjne
Sprawozdanie za 2022 r.

KAROLINA KOWALCZYK

Jest psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną dla dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Studia z zakresu psychologii ukończyła w 2021 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Poza gabinetem prywatnym, prowadzi także psychoterapię indywidualną w Poradni Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w ramach 7- miesięcznego stażu w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej, gdzie prowadziła zarówno psychoterapię indywidualną, jak i grupową. Odbyła także staże oraz praktyki w Środowiskowym Domu Samopomocy, w Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego, w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym Bona Fide oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

Wiedzę zdobytą w trakcie studiów, warsztatów oraz szkoleń wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami, a także szerząc wiedzę z zakresu psychologii i niosąc pomoc, ponieważ praca psychologa to nie tylko zawód, ale także, a może przede wszystkim, bycie tu i teraz dla drugiego człowieka.

KAROL OBRĘBSKI

Kancelaria Prawna ILBC
International Law & Business Center