Fundacja inna niż wszystkie

Siła jest kobietą

Embrace to fundacja powstała od kobiet dla kobiet. Jej wiodącym celem jest udzielanie wsparcia oraz organizowanie pomocy zarówno materialnej, jak i niematerialnej kobietom w trudnej sytuacji życiowej, samotnie wychowującym dzieci, a także placówkom, które na co dzień zrzeszają i pomagają kobietom, które znalazły się na życiowym zakręcie. W ramach naszej działalności łączymy bliską nam ideę pomagania z angażowaniem społeczność i crowdfundingiem, za sprawą nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Pomoc na miarę naszych czasów

Dzięki sile internetu zmieniamy życie kobiet w całej Polsce

Zbiórki prowadzone przez nas różnią się od tych tradycyjnych. Ideę pomagania połączyliśmy z nowoczesnym podejściem i rozwiązaniem technologicznym, jakim są tokeny, które w naszej fundacji nazywamy eMbracami. Osoby chcący wesprzeć jedną lub kilka naszych akcji mogą tego dokonać wykupując wybraną przez siebie liczbę tokenów i na bieżąco obserwować jaką zmianą w realizacji projektu zaowocuje dokonany zakup.

Jak działają nasze zbiórki?

Jak działają
nasze zbiórki?

Stale aktualizujemy listę naszych inicjatyw. Znajdziesz na niej wszelkie niezbędne informacje, od opisu każdej z nich, po aktualny etap jej realizacji, przedstawiony w interaktywnej formie.

Wybierz projekt, który chcesz wspomóc

Wybierając akcję automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie będziesz mógł zakupić swoje tokeny i dołożyć swoją cegiełkę do realizacji projektu.

Powiedz innym o wspartej inicjatywie

Im więcej osób o niej usłyszy, tym szybciej wspólnie doprowadzimy do jej realizacji.

Pomoc finansowa i mentalna

Nasza Misja

Działamy w oparciu o dwa filary – organizując wsparcie materialne, czyli rzeczowe i finansowe, a także mentalne. Naszą misją jest oferowanie pomocy w szerokim zakresie. Opartej nie tylko na chęci poprawy warunków życiowych, naszych podopiecznych, ale także zapewnienia im wsparcia, szerzenia wiedzy, motywowania oraz kształtowania świadomości kobiet co do możliwych ścieżek samorozwoju i poprawy własnej sytuacji. 

Aby osiągać nasze cele i wspomagać wybrane inwestycje organizujemy zbiórki oraz wydarzenia. Pierwsza forma pozwala nam gromadzić środki na poszczególne, wybrane przez użytkowników inicjatywy. Z kolei wydarzenia to forma budowy wokół fundacji społeczności kobiet, które aktywnie angażują się w jej działania i wspierają na różnych poziomach.

Metodologia

Jak wygląda proces wybierania inicjatywy

Każdą z prowadzonych przez nas akcji poprzedza proces selekcji i weryfikacji. Część inicjatyw tworzymy sami, część to efekt pracy oddolnych sygnalistów, którzy zgłaszają się do nas z konkretnym przypadkiem. Jak przebiega ten proces?

Zbieramy wnioski i analizujemy przypadek

To pierwszy etap działań, w ramach którego dogłębnie weryfikujemy zgłoszoną osobę, ośrodek lub inicjatywę.

Tworzymy projekt wsparcia

Zgłoszenia, które mieszczą się w ramach naszej działalności i pomyślnie przeszły pierwszy etap są następnie analizowane pod kątem możliwej do zaoferowania przez fundację formy wsparcia

Zbieramy fundusze

Po akceptacji formy wsparcia przez jej adresata lub podmiot dodajemy projekt akcji do naszej listy i otwieramy zbiórkę.

Chcesz nas wesprzeć?

Możesz to zrobić na kilka sposobów

Buduj z nami eMbrace

Wybierz inicjatywę, którą chciałbyś wesprzeć.  Przekaż na nią środki wykupując token i obserwuj jak Twoja wpłata zmienia życie innych.

Zostań wolontariuszem

Napisz do nas, a my opowiemy Ci jak możesz pomóc nam w codziennej pracy fundacji lub wesprzeć nas podczas organizowanych inicjatyw i wydarzeń.

Opowiedz o nas znajomym

Jeśli sam nie możesz dołączyć, powiedz o nas swoim znajomym.

Promuj nas w internecie

Social media mają moc. Wspomnij o nas na swoich kanałach. Im więcej osób dowie się o naszej działalności, tym szybciej pomożemy naszym podopiecznym.

Podsuń pomysły

Bądź naszym lokalnym przedstawicielem. Znasz jakąś osobę, lub placówkę, której przydałaby się nasza pomoc? Napisz do nas, a my zorientujemy się jak możemy pomóc.

Porozmawiaj z nami

Masz pytania lub wątpliwości jak działamy i chcesz dowiedzieć się więcej. Skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci wszelkich informacji.

Pomaganie leży w naszej naturze

Poznaj projekty, w których aktualnie bierzemy udział

Dom Dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Kielcach

Remont placówki

Oraganizacja Mamo Kocham Cię

Zbiórka na przybory szkolne dla młodych mam

Projekt społeczny "Mama nie jest sama"

Event edukacyjny

Oni już nas wsparają

Poznajcie naszych eMbracerów

5/5
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Radek Nosowski
CEO at Columbus
5/5
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Weronika Matusik
Programistka

Skontaktuj się z nami

Możemy razem zrobić wiele dobrego

Jeśli masz pytania, wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej, o którymś z projektów napisz do nas lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Embrace to fundacja powstała od kobiet dla kobiet. Jej wiodącym celem jest udzielanie wsparcia oraz organizowanie pomocy zarówno materialnej, jak i niematerialnej kobietom w trudnej sytuacji życiowej, samotnie wychowującym dzieci, a także placówkom, które na co dzień zrzeszają i pomagają kobietom, które znalazły się na życiowym zakręcie.

Informacje

Website by Rexton Group