Nasza Historia, w skrócie

Zaczeło się od wielkiej potrzeby pomocy

Niesienie pomocy innym zawsze było mi bardzo bliskie i stanowiło ważny aspekt mojego życia. To cudowne uczucie, gdy jesteś w stanie zrobić coś dla drugiego człowieka. Gdy to właśnie Twoje dwie ręce podarowały komuś nowe, lepsze życie lub Twoje działania wyzwoliły w drugiej osobie chęć do walki, do pracy, do niegodzenia się na niekiedy okrutny los. Każdy z nas posiada w sobie niespożyte zasoby energii, jednak nie każdy ma to szczęście spotkać na drodze dobre osoby, które pomogą mu w jej wyzwoleniu. Ja miałam tę możliwość i chciałabym przekazać ją dalej. Szczególnie, że sama tego doświadczyłam. Byłam samotną mamą, która szukała pomocy. Wiem, z czym mierzą się takie kobiety i jakie uczucia im towarzyszą. Mi udało się wyjść z trudnej sytuacji. Teraz chcę pomóc innym, ale nie tylko wspierając finansowo. Ważne jest też wsparcie niematerialne, wskazanie możliwości oraz pomoc w odnalezieniu motywacji do działania. Właśnie dlatego powstała Fundację Embrace. Aby dawać szanse, pokazywać, że można, inspirować, motywować, rozwijać przez organizowane warsztaty, kursy, szkolenia i spotkania, ale też oferować wsparcie prawne, psychologiczne i doradztwo od najlepszych specjalistów. Udało mi się poznać i zrzeszyć kobiety, które miały podobne wartości i od początku 2022 roku działamy razem dla innych kobiet.

ZESPÓŁ

Magdalena Ciszewska

Założycielka, Prezes Zarządu

Justyna Łukawska

Członek Zarządu

Patrycja Ignacy

Nasza Misja

Działamy w oparciu o dwa filary – organizując wsparcie materialne, czyli rzeczowe i finansowe, a także mentalne. Naszą misją jest oferowanie pomocy w szerokim zakresie. Opartej nie tylko na chęci poprawy warunków życiowych, naszych podopiecznych, ale także zapewnienia im wsparcia, szerzenia wiedzy, motywowania oraz kształtowania świadomości kobiet co do możliwych ścieżek samorozwoju i poprawy własnej sytuacji.

Aby osiągać nasze cele i wspomagać wybrane inwestycje organizujemy zbiórki oraz wydarzenia. Pierwsza forma pozwala nam gromadzić środki na poszczególne, wybrane przez użytkowników inicjatywy. Z kolei wydarzenia to forma budowy wokół fundacji społeczności kobiet, które aktywnie angażują się w jej działania i wspierają na różnych poziomach.

Chcesz zostać wolontariuszem

Wspaniale, przyłącz się do nas!

Magdalena Ciszewska

Z wykształcenia fizjoterapeuta i kosmetolog. W przeszłości współwłaścicielka firmy usługowo-eventowej oraz restauracji.

Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Miłośniczka intensywnego wysiłku fizycznego, wspinaczki ściankowej oraz horrorów.

Zawód fizjoterapeuty i lata pracy w rehabilitacji geriatrycznej, udowadniają, że niesienie pomocy oraz wspieranie drugiego człowieka, nie tylko na szczeblu medycznym, ale również w trudnych sytuacjach życiowych zawsze było jej bliskie.

Poza pracą zawodową współpracowała m.in. z fundacją w Kielcach wspierającą aktywizację oraz poprawę jakości życia osób starszych. Ze względu na własne doświadczenia, dziś koncentruje się i stawia na kobiety.

Za sprawą fundacji oraz jej inicjatyw chce nie tylko motywować, ale stwarzać im okazję i możliwości do sięgnięcia po lepsze jutro.