Trzy fundacje, trzy szczytne cele, i jedno wspólne wydarzenie.

4 marca 2023 roku i Charity Event, wyjątkowy charytatywny wieczór, połączony z licytacją, na długo zapisze się w naszej pamięci nie tylko jako nasze pierwsze charytatywne wydarzenie organizowane na taką skalę, ale przede wszystkim za spektakularny wynik – 1,4 miliona!

Zebrane środki zostały przekazane na trzy cele, trzech Fundacji – Fundacja Embrace, Fundacja Nos Duo, Fundacja Rodziny Maj im. Piotra Maja. Dzięki wsparciu naszych hojnych darczyńców, wesprzemy Marcinka, Milana i podopiecznych Centrum Placówek Opiekuńczo Wychowawczych „Parkowa” w Krakowie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni każdej osobie, która była z nami tego wieczoru i otworzyła swoje serce!

Dziękujemy także tym, którzy uczynili go jedynym w swoim rodzaju – wspaniałemu prowadzącemu Martin Fitch i niezwykle utalentowanej artystce Karolinie Leszko.
Jako fundacja od kobiet dla kobiet nie mogę nie wspomnieć o 2 kobietach, wspaniałych Marzena Maj i Marta Dejneka, które pomogły mi przekuć ideę w czyn. Razem udowodniłyśmy, że siła jest kobietą, a chcieć to móc!

Magdalena Ciszewska

3 Kobiety

chcą podzielić się z Państwem swoją wspólną pasją – pasją pomagania.

Magdalena
Ciszewska

Marta
Dejneka

Marzena
Maj

3 Bohaterów

dla których ta pasja może odmienić życie.

Centrum Placówek Opiekuńczo wychowawczych Parkowa

Milan

Marcinek

Szanowni Państwo,

Środki zgromadzone w ramach aukcji zostaną rozdzielone na każdy z tych trzech celów. Wśród przedmiotów wystawionych na licytację znajdą się m.in. spotkania z wyjątkowymi osobistościami, dzieła sztuki, czy chociażby kolekcjonerskie egzemplarze płyt i pamiątek sportowych z autografami.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie występ Karoliny Leszko, pokaz mody marki Boskata i Slava Varsovia oraz turniej bowlingowy.
Karolina Leszno

Jeżeli chcesz wspomóc naszą inicjatywę możesz zakupić cegiełkę lub dokonać wpłaty na konto.

Cegiełka wsparcia: 500 zł*/osoba * Cegiełka to Państwa wejście na event lub wsparcie naszej akcji, jeśli nie mogą Państwo spotkać się z nami osobiście.

Adres wydarzenia:

Kulaj i Hulaj w Galerii Borek w Ostrzeszowie.

 

pl. Borek 18, 63-500 Ostrzeszów | 2 piętro

REGULAMIN AUKCJI CHARYTATYWNEJ

Embrace to fundacja powstała od kobiet dla kobiet. Jej wiodącym celem jest udzielanie wsparcia oraz organizowanie pomocy zarówno materialnej, jak i niematerialnej kobietom w trudnej sytuacji życiowej, samotnie wychowującym dzieci, a także placówkom, które na co dzień zrzeszają i pomagają kobietom, które znalazły się na życiowym zakręcie.

Dane kontaktowe

Wesprzyj Naszą Fundację.

PKO BP w Krakowie: 12 1020 2892 0000 5102 0794 0028  |  Dla wpłacających z zagranicy kod SWIFT: BPKOPLPW

Website by Rexton Group